Svet-Stranek.cz
Great Lengths světová jednička v prodlužování vlasů
Kadeřnictví s FRAMESI

GREAT LENGTHS Prodlužování vlasů:Great Lengths světová jednička v prodlužování vlasů

GREAT LENGTHS Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů Great Lengths
Vypadat a cítit se přirozeně jako se svými vlastními vlasy je filozofie Great Lenghts.
Ve srovnání s ostatními vlasy snesou dlouhodobé nošení, bez dokupování nových. Great lenghts používá nejjemnější 100% lidské vlasy zaručeného původu.

Spoj je prakticky neviditelný a velmi příjemný na dotek. Pohodlný na nošení a spánek. Spoje jsou přírodní povahy a při připojení je není nutné obnovovat – překeratinovávat.Samozřejmě se ptáte, jakým způsobem jsou pramínky Great Lengths k Vašim vlasům přidělané. Zatímco jiní používají metod svařování, voskování, vázání, nebo lepení, metoda Great Lengths je založena na mnohem jemnější technice modulování. Místo spoje pramínku s Vašimi vlasy obsahuje řetězec polymeru, který má molekulární strukturu velmi podobnou lidským vlasům. Tento řetězec je aktivován použitím aplikátoru a vytvoří spoj. Tento spoj může být odborně opět rozebrán v našem salonu. Důležité je, že při použití této techniky nejsou Vaše vlasy vůbec poškozeny!

Celá procedura prodlužování, či zhušťování vlasů trvá, v závislosti na množství nových pramínků, požadavcích zákaznice a zvolené délky.Zhruba jednu až tři hodiny.Application machine 3200
Tento přístroj se stal uznávaným standardem, podle něhož jsou posuzovány přístroje ostatních značek. Jazýček aplikátoru je na jedné straně nahříván. Teplota, která je přibližně stejná jako teplota natáčecí kulmy, změkčuje Great Lengths spoj a umožňuje snadné slisování s Vašimi přírodními vlasy. Na rozdíl od jiných systémů s lepidly a vosky, umožňuje velice precizní a čistou práci. Výsledkem je neznatelný spoj, který může být kartáčován, je trvanlivý a především neničí Vaše vlastní vlasy.